Spotkanie edukacyjne z WSSE w Kielcach 2023

Zdrowa i zbilansowana dieta, aktywność fizyczna i brak nałogów to podstawa zdrowego życia. Od najmłodszych lat dzieci powinny znać zasady zdrowego życia, aby móc cieszyć się zdrowiem i czerpać z życia całymi garściami. Wychodząc naprzeciw takim wymaganiom, zorganizowaliśmy w dniu 28.03.2023 spotkanie edukacyjne dla klas VI, VII i VIII. Naszymi gośćmi były przedstawicielki Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kielcach Pani Agnieszka Dolazińska i Pani Ewa Czarnecka. Przygotowana przez panie prezentacja dotyczyła zasad zdrowego stylu życia z uwzględnieniem prawidłowego odżywiania i aktywności fizycznej, zagrożeń związanych ze spożywaniem napojów energetycznych oraz szkodliwością e-papierosów.

Spotkanie edukacyjne z WSSE w Kielcach 2023

Utworzono dnia 04.04.2023, 08:48