Dzień Seniora - 2015

Dzień Seniora w naszej szkole - 2015

„Kochamy nasze babcie i dziadków”

Dzień Seniora już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń szkolnych ZPO w Promniku. Jak co roku, również i tym razem, 22 stycznia sala gimnastyczna wypełniła się babciami i dziadkami „po brzegi” ! Słodki poczęstunek i ciepła herbata zeszły na plan dalszy, gdy na scenie pojawiły się wnuki, recytując, śpiewając i składając życzenia swoim babciom i dziadkom. W niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia na widok kochanego wnuka na scenie i przepięknych laurek, które każde dziecko wręczyło swoim dziadkom, bo jak śpiewały: „(…) to ważne, że są z nami, niech żyją długi czas, i zawsze lubią nas.” Klasy I-III przygotowały montaże słowno-muzyczne, natomiast kl. IV-VI krótkie humorystyczne scenki, które wzbudziły niemało śmiechu i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie, pamiętajcie:

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia

Aby babcia i dziadek w zdrowiu żyli

Aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili”

Jeszcze raz najgorętsze życzenia dla wszystkich babć i dziadków! Kochamy WAS i dziękujemy za wszystko!

Dzień seniora 2015

Utworzono dnia 26.02.2015, 11:24