Programu ekologicznego „Dla Ziemi, dla siebie”

Sukces małych ekologów!

W ramach programu ekologicznego „Dla Ziemi, dla siebie” Starostwo Powiatowe w Kielcach zorganizowało konkurs ekologiczny dla klas 0- III pod hasłem „ Mały Ekolog to ja”. Na konkurs ogółem wpłynęły 54 prace z 26 placówek oświatowych. Uczniowie wykonali plakaty, na których przedstawili, w jaki sposób mogą chronić przyrodę i otaczające ich środowisko oraz zadania ekologa.
27.03.2019 roku w Starostwie odbyło się wręczenie nagród dla laureatów tego konkursu. Uczniowie klas 1- 3 z naszej szkoły tradycyjnie brali udział w tym konkursie.

Zaszczytne I miejsce zajęła klasa II pod kierunkiem wychowawczyni Elżbiety Wąsowicz.

Przedstawicielka klasy Julka Nowak wraz z wychowawczynią i panią dyrektor Elżbietą Gieroń z dumą reprezentowały szkołę, przyjęły gratulacje oraz odebrały wspaniałą nagrodę w postaci materiałów edukacyjnych i przyrodniczych o wartości 2000 złotych. Wszyscy bardzo się cieszymy z tego sukcesu i nagród, które posłużą nam do nauki i zabawy. Dziękujemy też pani Bogusławie Nowak za wygodny i bezpieczny transport do Starostwa

Elżbieta Wąsowicz

Programu ekologicznego „Dla Ziemi, dla siebie” - 2019