Konkurs plastyczny „Przyjaciel zwierząt” klasa 1

Konkurs plastyczny „Przyjaciel zwierząt”

Uczniowie naszej szkoły z klasy 1 i oddziału zerowego wzięli udział  w kolejnej edycji Programu edukacji ekologicznej dla Powiatu Kieleckiego pod nazwą „Dla Ziemi, dla siebie”. Jednym z zadań było wykonanie plakatu na konkurs pod hasłem „Przyjaciel zwierząt”. W kategorii klas 1-3 uczniowie z klasy 1 pod kierunkiem wychowawczyni Elżbiety Wąsowicz zajęli zaszczytne III miejsce. Wspólnie wykonali piękny plakat o dokarmianiu zwierząt w czasie zimy.

26 marca 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Kielcach odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Otrzymaliśmy podziękowanie, dyplom oraz wiele różnych pomocy edukacyjnych o wartości tysiąc złotych. Cieszymy się bardzo z tej nagrody, na pewno wszystkie pomoce będą wykorzystane na zajęciach. Już dzisiaj obiecujemy udział w kolejnych edycjach.

Elżbieta Wąsowicz

Powiatowy konkurs plastyczny - "Przyjaciel zwierząt" 2021r