Dzień Seniora w naszej szkole

Styczeń to miesiąc szczególny dla wszystkich Babć i Dziadków, dlatego 19 stycznia o godzinie11.00 sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się po brzegi. I choć ich widok w szkole wcale nie jest rzadkością, tym razem babcie i dziadkowie przyszli oglądać swoje wnuki i słuchać życzeń. Jako pierwsza złożyła je pani dyrektor Elżbieta Gieroń, witając wszystkich i dziękując za obecność. Uroczystość rozpoczęła się od wielkich emocji, bowiem swój pokaz zaprezentowali członkowie kieleckiegi Klubu Karate Kyokushin Chikara, czyli uczniowie z naszej szkoły i terenu gminy. Dziadkowie byli pod wielkim wrażeniem tego, co „wyczyniały” ich kochane wnuki. Na zakończenie pokazu trener Robert Karyś zaprezentował jeden z testów tamashi- wari, czyli pokaz łamania cegieł. Wszyscy wstrzymali oddech, ale … udało się!!! Bez problemu wszystkie cegłu stały się kupką gruzu.

W tym roku przygotowany program artystyczny był wyjątkowo urozmaicony: tańce, piosenki wiersze i wiele różnorodnych scenek z udziałem wnuków i dziadków. Byli m.in. Indianie, bohaterowie Czerwoengo Kapturka, a nawet Zielonego Kapturka. Na zakończenie uroczystości tradycyjnie babcie i dziadkowie otrzymali upominki wykonane przez dzieci.

Kochane Babcie i Drodzy dziadkowie, przyjmijcie jeszcze raz życzeniawszystkiego co najlepsze i zapraszamy za rok!

Dzień Seniora w naszej szkole

Utworzono dnia 15.02.2018, 12:38

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.