Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2015 roku o godzinie 10:45 w ZPO w Promniku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Nauczyciele i uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie odbywają się wszystkie tego typu wydarzenia. Nauczyciele, jak to zwykle bywa, siedli na przygotowanych miejscach na tyle widowni, natomiast uczniowie zajęli miejsca w rzędach z rozstawionymi ławkami. Akademia rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Po części oficjalnej przyszła kolej na część artystyczną. Uczniowie klas podstawowych oraz gimnazjalnych wspólnie śpiewali piosenki i recytowali wiersze dla nauczycieli. Nawet dzieci z przedszkola przygotowały swój wierszyk, który i zachwycił całą widownię. Po zakończeniu drugiej części uroczystości przyszedł czas na przedstawienie wyników konkursu na najładniejszą laurkę dla nauczyciela. Po rozdaniu nagród zwycięzcom, laurki zostały wręczone wszystkim nauczycielom. Po rozstrzygnięciu konkursu uczniowie z widowni zaśpiewali spontaniczne "sto lat" dla nauczycieli, które wzruszyło i wprawiło w zachwyt wszystkich zgromadzonych.
Na zakończenie dyrektor szkoły, Pani Elżbieta Gieroń, ze wzruszeniem podziękowała za pracę włożoną w przygotowanie uroczystości i za bardzo miłą niespodziankę pod koniec akademii. Uroczysta mowa Pani dyrektor zakończyła uroczystość.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej_2015

Utworzono dnia 25.10.2015, 18:40