Jasełka 2017

Jasełka…

Tradycyjnie 22 grudnia o godz. 11.00, na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się jasełka, w których przygotowanie zaangażowani byli uczniowie praktycznie wszystkich klas. Wśród publiczności nie zabrakło rodziców, dziadków i przyjaciół szkoły. Z kolei na scenie działy się jak zwykle rzeczy niepojęte: oto pojawiali się aniołowie, diabły kusiły Heroda, pastuszkowie biegli do stajenki, trzej królowie podążali do szopki za gwiazdą, a dzieci składały dary u stóp Nowonarodzonego. Wszystko to w niesamowitej scenografii i pięknie przygotowanej oprawie muzycznej w wykonaniu szkolnego chórku. Jak co roku w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia.

Tradycyjnie także przy tej okazji składamy wszystkim mieszkańcom Promnika, a także naszej Gminy, przyjaciołom i współpracownikom Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Promniku serdeczne życzenia noworoczne: niech ten Nowy Rok przyniesie jak najwięcej radości, niech Was szczodrze zdrowiem i radością obdaruje oraz miłości i szczęścia nie żałuje!

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Samorząd Uczniowski SP w Promniku

Jasełka 2017