Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2015 roku o godzinie 11.00 w ZPO w Promniku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Nauczyciele i uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie odbywają się wszystkie tego typu wydarzenia.

Akademia rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Po części oficjalnej przyszła kolej na część artystyczną. Uczniowie klas podstawowych oraz gimnazjalnych wspólnie śpiewali piosenki i recytowali wiersze dla nauczycieli. Nawet dzieci z przedszkola przygotowały swój wierszyk, który zachwycił całą widownię. Po zakończeniu drugiej części uroczystości przyszedł czas na przedstawienie wyników konkursu na najładniejszą laurkę dla nauczyciela. Po rozstrzygnięciu konkursu uczniowie z widowni zaśpiewali spontaniczne "sto lat" dla nauczycieli, które wzruszyło i wprawiło w zachwyt wszystkich zgromadzonych.

Na zakończenie dyrektor szkoły, Pani Elżbieta Gieroń, ze wzruszeniem podziękowała za pracę włożoną w przygotowanie uroczystości i za bardzo miłą niespodziankę pod koniec akademii.

Dzień Edukacji Narodowej - 2016

Utworzono dnia 03.11.2016, 19:42