Dzień Mamy i Taty w kl. 1

20 czerwca odbyła się w naszej klasie piękna uroczystość. Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z kl. 1 zaprezentowały swoim Rodzicom program artystyczny pt. ,, Mamo, Tato kochamy Was”. Wszyscy Rodzice z uwagą i wzruszeniem obejrzeli występ swoich pociech. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, których uczyły się przez ostatnie dwa tygodnie w szkole, by wypaść jak najlepiej  i sprawić radość swoim ukochanym Rodzicom. Następnie wszystkie dzieci wręczyły prezenty w postaci ręcznie wykonanych obrazków oraz wcześniej przygotowanych na warsztatach ceramicznych- pięknych ceramicznych serc. Uroczystość przebiegła w miłej, ciepłej atmosferze i na pewno długo pozostanie w pamięci Rodziców i dzieci.

Agnieszka Dula

Dzień Mamy i Taty w kl. 1