Wycieczka do Magicznych Ogrodów

5 czerwca grupa 31  uczniów z klasy I i II wraz z wychowawcą Elżbietą Chudzik i Anną Wilk oraz 18 rodzicami,  uczestniczyła w wycieczce do bajkowej krainy „Magicznych Ogrodów” - parku tematycznego w Trzciankach koło  Janowca. Park składa się z kilkunastu krain tematycznych, do których dociera się wędrując wśród szumiących wodospadów, strumieni, kwitnących drzew oraz pachnących i kolorowych kwiatów. Wkomponowane w otoczenie place zabaw wyposażone są w urządzenia sprzyjające pobudzaniu zmysłów i zdobywaniu nowych umiejętności. Dzieci bawiły się w Wodnym Świecie, w Smoczym Gnieździe, krainie zamieszkałej przez smoki, Krasnoludzkim Grodzie. Przejazd kolejką po Kwiatowej Dolinie pozwolił poznać zamieszkałe tam Wróżki Smużki, olbrzymią gąsienicę, ziemne skrzaty Bulwiaki i psotliwe włochate Mordole. Największe emocje wzbudziło Marchewkowe Pole, na którym rosną marchewki większe od ludzi. Na końcu Mroczysko, w której trzeba zmierzyć się z własnym strachem. Wycieczka do Magicznych Ogrodów to wspaniała przygoda, to również okazja do spędzenia czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu, na wspólnej zabawie.

Bardzo zadowoleni, po dniu pełnym wrażeń, ruszyliśmy w drogę powrotną. „Magiczne Ogrody” są znakomitym miejscem na szkolne wycieczki.

Elżbieta Chudzik, Anna Wilk

Wycieczka do Magicznych Ogrodów 2018

Utworzono dnia 17.06.2018, 15:45

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.