Świętokrzyskie Dni Sportu. Kometka - zabawa i relaks.

Kometka zabawa i relaks

25 listopada, jako pierwszy z cyklu pn. „Świętokrzyskie Dni Sportu” odbył się w naszym województwie Świętokrzyski Dzień Badmintona, w którym uczestniczyła nasza szkoła. Już od g. 10.00 nauczyciele wychowania fizycznego, we współpracy z innymi pedagogami,  zorganizowali gry i zabawy z elementami badmintona. Zgodnie z hasłem tego dnia : „Kometka- zabawa i relaks”, dzieci i młodzież korzystały z trzech zmniejszonych boisk, wyznaczonych na sali gimnastycznej.  Dzieci z klas I- III SP rywalizowały w konkursach i brały udział w zabawach z elementami badmintona, jak np. rzut kometką do celu, rzut i chwyt lotki, czy przenoszenie lotki na rakietce.  Młodzież z kolei miała okazję zagrać z nauczycielami.
W tym dniu właściwie  każdy uczeń obecny w szkole praktycznie uczestniczył w zabawie i miał okazję zagrać w badmintona.

Świętokrzyskie Dni Sportu. Kometka - zabawa i relaks

Utworzono dnia 06.12.2016, 20:40

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.