Zakończenie roku szkolnego 2020

26 czerwca, podobnie  jak w tysiącach innych szkół w Polsce, także w  Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Promniku odbyło się zakończenie roku szkolnego. Oczywiście była to zupełnie inna uroczystość niż zwykle.

Pogoda sprzyjała, więc uczniowie klasami zbierali się przed szkołą, zachowując wszystkie zalecane środki ostrożności, i odbierali świadectwa z rąk wychowawców. Wszyscy cieszyli się podwójnie, ponieważ witali utęsknione i wyczekiwane wakacje oraz mogli się zobaczyć.

Pani dyrektor Elżbieta Gieroń podziękowała wszystkim, zarówno uczniom, jak i rodzicom, za ten kolejny wspólny rok szkolny, także inny niż dotychczasowe. Zwróciła uwagę na fakt, iż w zupełnie nowej, trudnej dla wszystkich sytuacji, zarówno uczniowie, jak i rodzice, wspaniale sobie poradzili, Przypomniała także o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji i złożyła uczniom oraz rodzicom życzenia wspaniałego, słonecznego i bezpiecznego wypoczynku.

Koniec roku 2020

Utworzono dnia 04.08.2020, 10:20