Dzień Mamy i Taty w klasie 3

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także, czyli uczniowie klasy 3 postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 13 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Część artystyczną otworzyło przedstawienie przygotowane przez uczniów oraz wychowawcę. Rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich dzieci. Na koniec uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne wykonując polkę do piosenki „ Piosenka o świętach rodzinnych”. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Elżbieta Chudzik

Dzień Mamy i Taty w klasie 3