Pasowanie

8 czerwca w klasie I naszej szkoły miało miejsce nietypowe zdarzenie. Uczniów odwiedziła książkowa wróżka. Opowiedziała dzieciom kilka ciekawych „książkowych” historii i przypomniała dzieciom czego książki „nie lubią”. Był też konkurs i zgadywanki, a na zakończenie spotkania z wróżką odbyło się pasowanie na czytelnika szkolnej biblioteki, którego dokonała pani dyrektor Elżbieta Gieroń. Jako, że uczniowie klasy pierwszej stali się „pełnoprawnymi” czytelnikami, pojechali także do Gminnej Biblioteki Publicznej w Strawczynie. Dowiedzieli się, gdzie się znajduje, zapoznali się z jej zbiorami oraz zasadami wypożyczeń i miło spędzili czas z książkami.

Pasowanie - 2022

Utworzono dnia 10.06.2022, 13:06