„Biel i czerwień- kolory pełne inspiracji”

Konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 województwa świętokrzyskiego. Nasza szkoła brała udział w projekcie „Historia i tożsamość- polskie symbole narodowe” organizowanym przez  Kuratorium Oświaty i Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. W ramach tego projektu klasy 1-3 przystąpiły do konkursu plastycznego o symbolach narodowych. Po szkolnych eliminacjach wyłoniono pięć ciekawych prac, które przesłano do ŚCDN w Kielcach. 30 maja 2022 roku ogłoszono wyniki.  Wyjątkową pracą okazał się rysunek Orła Białego Olgi Polit z klasy 2, który wykonała pastelami olejnymi pod okiem wychowawczyni Elżbiety Wąsowicz. Olga zajęła zaszczytne II miejsce, co było dla wszystkich bardzo miłą niespodzianką.  3 czerwca 2022 roku w ŚCDN w Kielcach na konferencji podsumowującej projekt odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród oraz wystawa zwycięskich prac. Jesteśmy dumni  i składamy wielkie gratulacje dla Olgi i całej szkoły!!!.

Elżbieta Wąsowicz

„Biel i czerwień- kolory pełne inspiracji”

Utworzono dnia 23.06.2022, 21:56