Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca w naszej szkole zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu , następnie pni dyrektor Elżbieta Gieroń podsumowała to co działo się na szkolnych korytarzach i w klasach lekcyjnych, a działo się wiele. Szkoła uczestniczyła w wielu projektach i programach, prowadziła innowacje, prężnie działał wolontariat i Samorząd Uczniowski. Oczywiście wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na wręczenie nagród, których jak zwykle było sporo. Najlepszym uczniem szkoły podstawowej został Kacper Kwiecień z kl VII, a w klasach gimnazjalnych najlepszą średnią miały dwie dziewczynki: Klaudia Snoch z kl II i Aleksandra Pinda z kl III. Klasa trzecia pożegnała się także z murami naszej szkoły, nauczycielami i młodszymi kolegami. Wielu łezka zakręciła się w oku.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku, a absolwentom dostania się do wymarzonych szkół i pomyślnego spełniania planów życiowych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego - 2017-2018

Utworzono dnia 27.06.2018, 21:53