Wieści z areny szachowej

Uczeń IV klasy naszej szkoły Dawid Kozera odniósł kolejny sukces zajmując pierwsze miejsce w Mistrzostwach Makroregionalnych Młodzików w Szachach Klasycznych dla województw świętokrzyskiego i łódzkiego w grupie do lat 10, które odbyły się w Suchedniowie w dniach 15-17.09.2017r. To zwycięstwo zasługuje na ogromne brawa z uwagi na fakt, że po raz pierwszy w historii tego turnieju pierwsze miejsce zajął zawodnik z naszego województwa. Brawo Dawid!

Podobnie z sukcesem powrócił z Turnieju Półfinałów Mistrzostw Polski, mającego miejsce w dniach 18-22.09.2017r. również w Suchedniowie, Patryk Kozera, uczeń klasy III, wygrywając szereg partii z rówieśnikami z obu województw, a tym samym awansując do III kategorii szachowej.