Ślubowanie uczniów klasy I

10 październik 2023 roku to zapewne wyjątkowy i radosny dzień w naszej szkole. Uczniowie klasy pierwszej w obecności zastępcy wójta pana Karola Pichety, pani dyrektor szkoły Elizy Żelaznej, rodziców oraz nauczycieli i uczniów złożyli uroczyste ślubowanie. Na początek klasa 3 powitała wszystkich wesołym tańcem. Następnie pierwszacy przedstawili wspaniałą część artystyczną, po której powtarzając słowa po swojej wychowawczyni Elżbiecie Wąsowicz ślubowali być dobrymi uczniami. Obiecali szanować innych, pomagać słabszym, uczyć się tego, co piękne i kochać swoją Ojczyznę. Po tym ważnym przyrzeczeniu pani dyrektor „zaczarowanym” ołówkiem dokonała aktu pasowania ich na uczniów Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Promniku. Dla naszych bohaterów były pamiątkowe dyplomy, medale, mnóstwo życzeń i gratulacji oraz upominki od zastępcy wójta, pani dyrektor  i rodziców. Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

To był szczególny i na pewno niezapomniany dzień dla uczniów klasy pierwszej.

Ślubowanie uczniów klasy I -2023

Utworzono dnia 10.10.2023, 20:38