Ślubowanie uczniów I klasy Gimnazjum

26 października odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie kl I na ucznia Gimnazjum nr 3 w Promniku. Po powtórzeniu przyrzeczenia każdy z uczniów przyklękał na prawe kolano, a pani dyrektor Elżbieta Gieroń dokonywała uroczystego pasowania. Po części oficjalnej klasa I przedstawiła piękny montaż słowno- muzyczny na temat szkoły i nauki. Bardzo mądrze przekonywali, że „prawdziwej radości nie daje ani wygoda, ani bogactwo, ani ludzka pochwała. Daje ją zrobienie czegoś wartościowego” oraz, że „Nie wystarczy iść. Trzeba iść we właściwym kierunku”. Z czym ochoczo zgodziła się cała brać szkolna oraz nauczyciele, nagradzając uczniów kl I gromkimi brawami.

Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątki, które ufundował i wręczył Wójt Gminy Strawczyn pan Tadeusz Tkaczyk oraz upominki przygotowane przez panią Dyrektor Elżbietę Gieroń.

Ślubowanie uczniów I klasy Gimnazjum - 2016

Utworzono dnia 03.11.2016, 20:02

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.