Noc z baśniami.

6 maja klasa IV uczestniczyła w pozalekcyjnych zajęciach pod hasłęm „Wieczór z baśniami”. Uczniowie tworzyli własną baśń, rozprawiali się ze „swoimi strachami” i czytali fragmenty swoich ulubionych książek.

Dużo śmiechu i pozytywnej energii wyzwoliło w nich tworzenie mumii. Zabawa polegała na tym, aby w każdej z grup jeden z kolegów lub jedna z koleżanek stali się na chwilę mumiami. Wiele emocji zwbudziło także poszukiwanie skarbu, który ukryty był w bibiotece, a którym okazał się wspaniały tort, ufundowany przez rodziców. Dodatkowo (i wyjątkowo!!) na kolację dostarczono pyszną pizzę. Dziękujemy.

W międzyczasie odbywały się także zabawy zręcznościowo- integracyjne, które również wywołay wiele śmiechu i radości u dzieci. Na zakończenie wieczoru każdy uczestnik otrzymał „Patent nieustraszonego”.

Uczniowie chętnie, żywiołowo i z uśmiechem na ustach uczestniczyli we wszystkich grach i zabawach. Ten wieczór zapewne na dugo pozostanie w ich pamięci, ponieważ…. nikomu nie spieszyło się wcale do domu…

Noc z baśniami

Utworzono dnia 10.05.2022, 21:33