Zakończenie roku szkolnego 2016 - 2017

Rok szkolny 2016/2017 już za nami.  Na pewno był to rok pracowity i pełen ciekawych wydarzeń, jednak 23 czerwca uroczyście go zakończyliśmy. Podczas spotkania na sali gimnastycznej najlepsi uczniowie otrzymali nagrody. Tytuł najlepszego ucznia w szkole podstawowej otrzymał Mikołaj Jarząbek z kl IV, natomiast w gimnazjum najlepsza okazała się Klaudia Snoch z kl I. Pożegnali się z nami także uczniowie kl III gimnazjum.  Będzie Was brakować! Serdecznie dziękujemy za słowniki podarowane szkolnej bibliotece, a więc- wszystkim młodszym kolegom.

Dzień wcześniej 22 czerwca także na sali gimnastycznej z okazji końca roku szkolnego została odprawiona uroczysta Msza św. Bardzo dziękujemy za piękną koncelebrę ks. Krzysztofowi Sochackiemu.

Przed nami zapewne kolejne wyzwania i ciekawe projekty, ale to już w nowym roku szkolnym. Teraz cieszmy się z wakacji! Wszystkim życzymy udanego, miłego i słonecznego wypoczynku!

Zakończenie roku 2016 - 2017

Utworzono dnia 24.08.2017, 21:14