Europejski Tydzień Sportu

W dniach 23- 30 września obchodzony był Europejski Tydzień Sportu. W ramach tych obchodów w naszej szkole odbyło się szereg rozgrywek oraz gier i zabaw sportowych. Udział w nich brali wszyscy chętni uczniowie z klas młodszych i starszych. Z wielką ochotą i zaangażowaniem uczestniczyli w meczach piłki nożnej, ręcznej, siatkowej i koszykówki, rywalizowali w sztafetach zwinnościowych, grali w tenisa stołowego, rekreacyjnie korzystali z basenu . Wielką radość sprawiały im zabawy sportowe i gry w sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu. Wszystkie aktywności sportowe były promocją aktywnego a zarazem wesołego sposobu spędzania wolnego czasu oraz zdrowego stylu życia.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Europejski Tydzień Sportu