Ślubowanie uczniów Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza

22 października, swoją przysięgę złożyli z kolei uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Promniku. Pierwszaki z dumą zaprezentowały swój program artystyczny, w którym najbardziej zachwycił wszystkich zgromadzonych wykonany przez nich układ choreograficzny.  Po powtórzeniu przyrzeczenia każdy z uczniów przyklękał na prawe kolano, a pani dyrektor Elżbieta Gieroń dokonywała uroczystego pasowania.  Na zakończenia uczniowie otrzymali zestawy do malowania, ufundowane przez Wójta Giny Strawczyn pana Tadeusza Tkaczyka oraz pamiątkowe puchary, ufundowane przez rodziców. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele oraz rodzice i zaproszeni goście, wspomniany Wójt Gminy Strawczyn pan Tadeusz Tkaczyk oraz kierownik Referatu Oświaty pani Monika Sideł.

Ślubowanie uczniów w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza_2015

Utworzono dnia 25.10.2015, 17:56