Jasełka 2018

21 grudnia o godz. 11.00 po raz kolejny pochyliliśmy się nad tajemnicą narodzenia Bożego Syna. Jasełka przygotowali uczniowie klas IV- VI. Oczywiście wszystko zaczęło się od pasterzy (Filip Jarząbek, Błażej Kwiecień, Patryk Kozera), którzy podążyli do stajenki aby pochylić się przed Dzieciątkiem. Herod (Jakub Korba) zmagał się z Diabłem (Adam Bielicz) i Śmiercią (Bartłomiej Bielicz), a potem pojawili się Trzej Królowie (Piotr Kobiec, Dawid Kozera, Jakub Wilczkowski) z darami. Swoje prezenty przynieśli także współcześni bohaterowie: szewc, krawiec i piekarz (Bartłomiej Tomaszewski, Krzysztof Stępień, Patryk Brożek). Wszystko działo się przy akompaniamencie pięknych kolęd, śpiewanych przez chórek szkolny. Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Elżbieta Gieroń, która podziękowała za przygotowanie przedstawienia i złożyła wszystkim życzenia.

I my staropolskim obyczajem życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, przyjaciołom szkoły i mieszkańcom naszej gminy do siego Nowego Roku, niech będzie on pozbawiony smutku i przykrości, a składa się z samych sukcesów i radości.

Jasełka 2018

Utworzono dnia 03.01.2019, 19:31